• Kategorie
  • Szukaj
  • Segregatory

Segregatory – Wrocław

Wielofunkcyjne segregatory to jedne z najlepszych rozwiązań do przechowywania i segregowania dokumentów. Co ważniejsze, są na tyle wygodne i poręczne, że bez przeszkód można je zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie nadają się do niezbyt wielu warstw materiału, a zewnętrzną stronę segregatora można podpisać i na przykład wpiąć do twardej oprawy.

 

Segregatory - Wrocław 1Szerokie zastosowanie segregatorów

Segregatory dostępne w sklepie z Wrocławia doskonale nadają się jako artykuły biurowe w firmach i różnego typu korporacjach. Również w domu sprawdzą się świetne do archiwizowania umów lub przeszłych rachunków. Co ważniejsze, większość segregatorów wykonana jest ze sztywnego i mocnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie musisz się martwić, że kartki się pogną lub zgniotą. Dowolnie umieszczaj w środku foliowe koszulki, akta, pisma, reklamy, oraz całe foldery plików.

 

Segregatory - WrocławCharakterystyka artykułów biurowych, jakimi są segregatory

Do dyspozycji naszych Klientów są przede wszystkim dostępne w dużej liczbie kolorów segregatory dźwigniowe w formacie A4 lub A5. Dodatkowo dzielą się na różne szerokości — na przykład dosyć wąskie modele 50 mm lub wersje XXL o szerokości nawet 80 mm. Do każdego modelu masz możliwość dokupienia dowolnej ilości czystych przekładek o wysokiej gramaturze 160g. Inne opcje to np. przekładka czysta firmy Tryton z numeracją i nieco większą gramaturą.

Oprócz tego do segregatorów sprzedawanych we Wrocławiu i nie tylko dostosowane są również przekładki numeryczne, przekładki alfabetyczne oraz różnego rodzaju etykiety opisowe w formie tradycyjnej lub jako nalepki na sam segregator. Z ich pomocą sprawnie zorganizujesz swoje dokumenty i zadbasz o porządek nawet archiwów sprzed wielu lat.

Warto zwrócić uwagę, że segregatory biurowe są w stanie pomieścić nawet 300 kartek papieru. Jedynym potrzebnym warunkiem jest wybór produktu od sprawdzonego sprzedawcy — właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się renomowane segregatory takich marek jak Esselte, Titanum, Elba, Bantex, Donau Master, VauPe, oraz etykiety lub przekładki firm Tryton i Warta.