• Biuro serwis Wrocław - Biuroserwis

Kim jesteśmy?

Z naszych obserwacji wynika, że ponad 40 procent czasu pracy w biurze office managerowie, office aniołowie i wszystkie inne osoby zajmujące się organizacją pracy w biurze tracą na rzeczy, które z powodzeniem mogliby zlecić innym, na przykład naszej firmie, która działa jako biuro serwis

Firma zatrudnia sprzątaczki?


Biuro serwis Wrocław - Biuroserwis 1 Trzeba je nadzorować, sprawdzać jakość pracy, zaopatrzyć w środki czystości, środki ochrony, sprzęt. No i co zrobić z brudnymi szmatkami i mopami? A gdzie wyrzucić stary komputer albo zużyte meble? No i kto upierze zadeptane wykładziny i poplamione fotele?
Szkoda czasu.
Dlatego przed laty ruszyliśmy z serwisem sprzątającym dedykowanym biurom!

Firma kupuje środki higieniczne?


Wiadomo, papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła czy worków na śmieci zabraknąć nie może, ale ciągła kontrola stanów magazynowych i upychanie tego na pułkach to żmudne zajęcie.
Dlatego nasi klienci o to się nie martwią. Papier zawsze jest, zapas także.

Kwiaty w biurze to nie tylko moda, ale kto się nimi opiekuje?


Dają dużo tlenu i pięknie wyglądają. Pod warunkiem, że zostały odpowiednio dobrane, są podlewane, nawożone, przycinane, zraszane i przesadzane. Kolejne godziny uciekają.
Dlatego zajęliśmy się roślinami w biurze. Kupujemy, przywozimy, pielęgnujemy, rozmawiamy z nimi, a Wy cieszycie się ich widokiem.

Skoro jedziemy już do Was posprzątać, wieziemy ze sobą kwiaty, ręczniki papierowe i mydło.
To weźmiemy przy okazji także papier do drukarki, markery, mleko do kawy, taśmę klejącą, koperty, karteczki samoprzylepne, blok do flipchartu, niszczarkę, monitor, segregatory.... co jeszcze?
Stałym klientom biuroserwis na terenie Wrocławia nie tylko wszystko przywozimy, ale także ułożymy w szafkach.
Naszym pozostałym klientom na terenie kraju wszystko pięknie zapakujemy i wyślemy kurierem.

Mało tego. Potrzebujecie czegoś, czego akurat nie ma pośród 25 tysięcy produktów w naszym sklepie? Zadzwoń albo napisz, jako biuro serwis załatwimy, dostarczymy :-)

Tak powstał Annis.pl nasza hurtownia dla biur (biuroserwis).

Biuro serwis Wrocław - Biuroserwis